Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej przeglądarki internetowej Internet Explorer 11

Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie sklepu, użyj Google Chrome lub Mozilla Firefox

Szwajcaria winieta samochód 1 rok

Wysyłka w: 3 dni
Cena: 239,00 zł 239.00
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: Szwajcaria

Opis

Winieta do Szwajcarii na 1 rok (2019)

Winieta jest ważna od 01.12.2018 r. (od godziny 00:00), do 31.01.2020 r. (do godziny 23:59).

Przykład 1: Winieta na 1 rok (2019) kupiona 15 stycznia 2019 oznacza, że jest ważna od momentu nabycia do 31.01.2020 r. (użytkownik korzysta z niej nieco ponad rok).

Przykłąd 2: Winieta na 1 rok (2019) kupiona 25 listopada 2019 oznacza, że jest ważna od momentu nabycia do 31.01.2020 r. (użytkownik korzysta z niej jedynie nieco ponad 2 miesiące).

Jak wygląda winieta do Szwajcarii na 2019 r?

Szwajcarska winieta ma postać tradycyjnej winiety, która należy przykleić na szybę samochodu. Edycja 2019 utrzymana jest w kolorach błękitnych. Nie należy niczego przedziurkowywać, ponieważ winieta ta, ma z góry ustalonytermin przydatności. Ponizej znajduje sie zdjęcie: 

Winieta do Szwajcarii

Jak używać winiety szwajcarskiej?

Krok 1 - Po otrzymaniu przesyłki sprawdć czy wszystko jest zgodne z zamówieniem.
Krok 2 - Zdrap stare naklejki z szyby samochodu, poniewż posiadanie starych i nieaktualnych winiet może spowodować otrzymanie mandatu.
Krok 3 - Naklej winietę na przednią szybę samochodu od wewnątrz, w jednym z miejsc wskazanych na obrazku poniżej:

Winieta na Szwajcarię - gdzie przykleić

 

Informacje ogólne

Winieta w Szwajcarii przyjmuje formę naklejki na szybę i jest potrzebna do poruszania się większością autostrad.  Winieta wymagana jest od razu po wjechaniu na terytorium Szwajcarii, zatem najbezpieczniej jest nabyć ją jeszcze przed wyruszeniem w podróż. Szwajcarska winieta występuje wyłącznie w wariancie jednorocznym - ważna od 1 grudnia roku poprzedzającego do 31 stycznia kolejnego roku, niezależnie, w którym miesiącu zakupimy winietę.

Wybrany rodzaj winiety dotyczy pojazdów do 3,5 tony, jednośladowych oraz wielośladowych. Jeśli samochód ciągnie przyczepę lub przyczepę kempingową, muszą Państwo wykupić na nią osobną winietę.

W przypadku winiety szwajcarskiej nie trzeba wpisywać numeru rejestracyjnego pojazdu. W Szwajcarii winietę można użyć tylko jeden raz bez możliwości przeniesienia jej na inny pojazd. Brak ważnej naklejki skutkuje wysokim mandatem.

*Powyższy produkt jest produktem personalizowanym.

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl