Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej przeglądarki internetowej Internet Explorer 11

Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie sklepu, użyj Google Chrome lub Mozilla Firefox

Słowenia winieta samochód 7 dni

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Słowenia

Opis

Winieta do Słowenii na 7 dni

Winieta jest ważna od godziny 00:00 dnia przedziurkowanego plus 6 kolejnych dni kalendarzowych (łącznie 7 dni wraz z dniem przedziurkowanym).

Przykład: Winieta na 7 dni od 24 sierpnia oznacza, że jest ważna od godziny 00:00 dnia 24 sierpnia, do godziny 23:59 dnia 30 sierpnia.

Jak wygląda winieta do Słowenii na 7 dni?

Winieta słoweńska ma tradycyjną formę naklejki na szybę samochodu. Utrzymana jest w odcieniach koloru czerwonego. Zamówiona winieta powinna być przedziurkowana w dwóch miejscach, wskazując miesiąc i dzień rozpoczęcia jej ważności. na winiecie powinien znajdować się rok edycji - 19 oraz rodzaj winiety 7D, czyli winieta ważna przez 7 dni. Poniżej zdjęcie winiet wraz z wyjaśnieniem:

Jak wygląda winieta na Słowenię

Jak używać winiety słoweńskiej?

Krok 1 - Po otrzymaniu zamówienia poczta lub kurierem, sprawdź czy przesyłka gadza się z zamówieniem oraz czy został poprawnie przedziurkowana.
Krok 2 - Zerwij stare winiety z szyby samochodu jeżeli takie posiadasz. Policja może ukarać cię za posiadanie nieaktualnych naklejek.
Krok 3 - Naklej winietę od wnętrza samochodu na przednią szybę. W Słowenii masz kilka miejsc gdzie możesz ją przykleić. Zobacz na obrazku poniżej.

Słowenia - gdzie nakleić winietę

Informacje ogólne

Winiety w Słowenii wymagane są, aby legalnie poruszać się autostradami i przyjmują formę tradycyjnej naklejki na szybę Wybrany rodzaj winiety dotyczy pojazdów kategorii A2 (samochody o DMC <3,5 tony oraz przedniej osi <1,3m). Uprawnia do ciągnięcia przyczepy (np. campingowej) o ile DMC całego zestawu nie przekracza 3,5 tony. 

*Powyższy produkt jest produktem personalizowanym.

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl