Czechy winieta samochód 1R

Winieta Czechy na 2019.png
  • Promocja
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 299,00 zł 339,00 zł 299.00
ilość szt.
Ocena: 5

Opis

Winieta do Czech na 1 rok (2019) - Okres ważności

Winieta ważna od 1 grudnia 2018 r., od godziny 00:00, do 31 stycznia 2020 r. do godziny 23:59

 

Jak wygląda winieta na 1 rok (2019)

Po zakupie otrzymasz pocztą lub kurierem kopertę z winietą w formie tradycyjnej naklejki na szybe. Wersja całoroczna jest w odcieniach koloru niebieskiego i oznaczona została literką "R". Na winiecie rocznej nie ma dni oraz miesięcy, które należy przedziurkować, ponieważ jej okres obowiązywania jest z góry ustalony. Poniżej znajduje się zdjęcie winiety wraz z wyjaśnieniem.

Winieta Czechy 1 rok

Jak używać winiety czeskiej?

  • Krok 1 - Po otrzymaniu winiety wpisz niezmywalnym cienkopisem lub długopisem numer rejestracyjny Twojego samochodu - należy uważać na pomyłki oraz czytelność znaków. Numer powinien być wpisany w 2 miejscach winiety - na naklejce oraz na potwierdzeniu.
  • Krok 2 - Winieta roczna nie musi być nigdzie przedziurkowana, ponieważ okres jej ważnosci jest ustalony z góry. 
  • Krok 3 - Oderwij dolną część zakupionej winiety, czyli potwierdzenie i zachowaj do ewentualnej kontroli, np. w portfelu lub w skrytce samochodowej.
  • Krok 4 - Ważne! Pozbądź się z szyby samochodu starych winiet, ponieważ za posiadanie nieaktualnych naklejek grozi mandat, który czeska policja faktycznie wystawia.
  • Krok 5 - Przyklej nową winietę od wewnątrz samochodu w prawym dolnym rogu przedniej szyby - czyli w miejscu wskazanym czerwonym kółkiem na obrazku poniżej. Postaraj się, aby przylegała dobrze i by policja nie miała wątpliwości co do jej umocowania.  

Gdzie nakleić winietę czeską 1 rok

* Powyższy produkt jest produktem personalizowanym

Informacje o Czechach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl