Czechy winieta samochód 1M

Winieta Czechy miesiąc.png
  • Promocja
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 109,00 zł 129,00 zł 109.00
ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 5

Opis

Winieta do Czech na 1 miesiąc

Winieta ważna od godziny 00:00 daty zaznaczonej na winietce do godziny 23:59 tej samej daty kolejnego miesiąca. Jeżeli takiej daty nie ma w następnym miesiącu, to winieta ważna jest do końca tego miesiąca.

Przykład 1: Jeżeli przydziurkowano datę 24 sierpnia, oznacza to, że winieta jest ważna do 24 września, do godziny 23:59

Przykład 2: Jeżeli przedziurkowano datę 31 sierpnia, oznacza to, że winieta jest ważna do 30 września, do godziny 23:59, ponieważ we wrześniu jest tylko 30 dni.

Jak wygląda winieta do Czech na 1 miesiąc? 

Miesięczna winieta jest oznaczona literką "M" a jej kolorystyka utrzymana jest w odcieniach zieleni. Wszystkie winiety w Czechach mają postać naklejki na szybę. Winieta powinna być przedziurkowana w dwóch miejscach - w części która wskazuje miesiące oraz w części wskazującej dni miesiąca, co oznacza, że od tego dnia winieta jest ważna przez miesiąc. 

Winieta Czechy 1 miesiąc

Jak używać winiety czeskiej?

  • Krok 1 - Wpisz numer rejestracyjny Twojego pojazdu (niezmywalnym cienkopisem lub długopisem) w dwóch miejscach - na naklejce oraz na potwierdzeniu. Miejsca do wpisania numeru rejestracyjnego wskazane są na obrazku powyżej.
  • Krok 2 - Sprawdź czy winieta miesięczna została przedziurkowana poprawnie oraz zgodnie z zamówieniem. Przydziurkowana powinna zostać cyfra oznaczająca miesiąc oraz dzień rozpoczęcia ważności - łącznie dwie dziurki. 
  • Krok 3 - Oderwij dolną część zakupionej winiety, czyli potwierdzenie i zachowaj do ewentualnej kontroli, np. w portfelu lub w skrytce samochodowej.
  • Krok 4 - Ważne! Pamietaj aby pozbyć się z szyby nieaktualnych naklejek. Za posiadanie oklejonych szyb starymi winietami grozą mandaty, które czeska policja faktycznie za to wypisuje.
  • Krok 5 - Przyklej nową winietę od wewnątrz samochodu w prawym dolnym rogu przedniej szyby - czyli w miejscu wskazanym czerwonym kółkiem na obrazku poniżej. Postaraj się, aby przylegała dobrze i by policja nie miała wątpliwości co do jej umocowania.  

Gdzie nakleić winietę do Czech

* Powyższy produkt jest produktem personalizowanym

Informacje o Czechach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl