Czechy winieta samochód 10D

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 84,00 zł 84.00
ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 5

Opis

Winieta do Czech na 10 dni

Winieta jest ważna od godziny 00:00 dnia przedziurkowanego przez kolejne 9 dni kalendarzowych (łącznie 10 dni) do godziny 23:59. 

Przykład 1: Jeżeli przydziurkowano datę 24 sierpnia, oznacza to, że winieta jest ważna do 2 września do godziny 23:59

Przykład 2: Jeżeli przedziurkowano datę 28 grudnia na winiecie z edycji roku 2019, oznacza to, że winieta jest ważna do 6 stycznia 2020 r.

* Powyższy produkt jest produktem personalizowanym

Jak wygląda winieta na 10 dni? 

Winieta dostarczona jest do klienta w formie naklejki na szybę samochodu. Składa się z 2 elementów - naklejki na szybę oraz potwierdzenia. Winieta na 10 dni jest w odcieniach czerwieni/pomarańczu i oznaczona jest literką "D". Winieta do Czech na 10 dni powinna być przedziurkowana w dwóch miejscach. Przedziurkowana powinna być cyfra odpowiadająca za miesiąc oraz cyfra odpowiadająca za dzień miesiąca. Poniżej znajduje się graficzne wyjaśnienie:

 

Winieta Czechy 10 dni

Jak używać winiety czeskiej?

  • Krok 1 - Wpisz numer rejestracyjny Twojego samochodu (długopisem lub niezmywalnym cienkopisem) w dwóch miejscach - na naklejce oraz na potwierdzeniu zgodnie z obrazkiem powyżej.
  • Krok 2 - Sprawdź czy winieta została przedziurkowana w dwóch miejscach, tj. miesiąc i dzień rozpoczęcia jej ważności. 
  • Krok 3 - Oderwij potwierdzenie (dolną część zakupionej winiety) i zachowaj do ewentualnej kontroli, np. w portfelu lub w skrytce samochodowej.
  • Krok 4 - Ważne! Zerwij wszelkie stare/nieaktualne winiety, ponieważ policja czeska wystawia mandaty za posiadanie starych naklejek.
  • Krok 5 - Przyklej winietę od wewnątrz samochodu w prawym dolnym rogu przedniej szyby - czyli w miejscu wskazanym czerwonym kółkiem na obrazku poniżej. 

Gdzie przykleić winietę czeską 

Informacje o Czechach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl