Austria e-winieta samochód 10D

Winieta Austria 10 dni.png
  • Promocja
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 59,00 zł 64,00 zł 59.00
ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 4.9995

Opis

Winieta do Austrii na 10 dni

Ważna od dnia zaznaczonego na winiecie (od godziny 00:00 tego dnia) - przez 10 kolejnych dni kalendarzowych (do godziny 23:59 ostatniego dnia).

Przykład: Winieta na 10 dni od 24 sierpnia oznacza, że jest ważna od godziny 00:01 dnia 24 sierpnia do godziny 23:59 dnia 2 września.

Przy składaniu zamówienia należy podać:

  • kraju rejestracji pojazdu;
  • numer rejestracyjny pojazdu (winieta przypisana jest do numeru rejestracyjnego pojazdu)

Jak wygląda winieta do Austrii na 10 dni?

Winieta do Austrii na 10 dni to w zasadzie elektroniczny system, który przyporządkuje płatność za ten okres do numeru rejestracyjnego samochodu. Dowodem opłacenia takiej winiety jest potwierdzenie wystawiane przez oficjalny system poboru opłat w Austrii. Ma on postać wygenerowanego dokumentu PDF, na którym znajduja się podstawowe informacje: nazwa winiety, numer rejestracyjny, okres wazności, numer produktu/zamówienia, kod QR, który może służyć policji do potwierdzenia takiej płatności.

Po zakupie winiety w naszym sklepie otrzymasz e-mailem lub pocztą poniższy dokument. Zachowaj go (w postaci elektronicznej lub wydrukuj) przez cały okres podróży. Wzór takiego dokumentu poniżej:

Winieta do Austrii 10 dni - wygląd

Informacje ogólne

Wybrana winieta obowiązuje na drogach ekspresowych oraz autostradach w Austrii dla pojazdów wielośladowych oraz zespołów pojazdów wielośladowych do maksymalnej dopuszczalnej masy całkowitej 3,5 t oraz pojazdów kempingowych do 3,5 t. Winieta nie upoważnia do wjazdu do stref specjalnych we Wiedniu oraz nie umozliwia przejazdu przez niektóre tunele w Austrii - wymagają one uiszczenia oddzielnej połaty. 

* Powyższy produkt jest produktem personalizowanym

Informacje o Austrii - Kliknij

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl